en yeni ve güncel tekniklerle

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ (BLEFAROPLASTİ)

İnsanlar size sık sık neden bu kadar yorgun göründüğünüzü soruyorlar mı? Gözlerin ruhun penceresi olduğu söylenir. Ayrıca yaşlanma belirtilerini yüzümüzde ilk olarak gözlerimiz gösterir. Göz kapaklarında kalıcı şişlik ve sarkma varsa, blefaroplasti (göz kapağı ameliyatı) sizin için bir seçenek olabilir. Bazı insanlar doğuştan düşük göz kapaklarına sahiptirler veya yaşıtlarından çok daha erken göz altı torbalanması yaşarlar. Bu genellikle genetik bir yatkınlıktır ve yaygın olarak yapılan bu cerrahi işlemle yardımcı olunabilir.
Göz kapağı ameliyatı yüz germe ameliyatı ile birlikte yapılırsa, genel görünümünü iyileştirebilir, ancak birçok hasta için kendi başına bir göz kapağı ameliyatı, aradıkları gençleşmiş görünümü sağlayabilir. Blefaroplasti her zaman estetik bir operasyon değildir, bazı kişilerde aşırı sarkmış üst göz kapağı derisinden dolayı görüş engellenmiş olabilir, blefaroplasti bu durumda tıbbi olarak gerekli bir prosedür haline gelir.

Sarkmış göz kapağı, göz altında torbalanma gibi şikayetlerinizi gidermek için sizleri kliniğimizde muayeneye davet ediyoruz.

Tedavinizi planlamak için bizimle iletişime geçin!

Göz Kapağı Estetiği Sıkça sorulan Sorular

Göz kapağı estetiği için anestezi gerekir mi?
Göz kapağı ameliyatı sonrası iz kalır mı?
Blefaroplasti, göz çevremdeki kaz ayaklarını ve düşük kaşları tedavi eder mi?
Sonucu ne zaman görebilirim? Kalıcılığı ne kadar?